Low-Fat Foods - List
| Food | Fat |
|---|---|
| Table Salt | 0 g |
| Jonathan Apple | 0 g |
| Quandong Fruit | 0 g |
| Desiree Potato, peeled + cooked | 0 g |
| Black Tea, decaffeinated + brewed | 0 g |
| Sweet White Wine | 0 g |
| Cider Vinegar | 0 g |
| Black Tea, brewed | 0 g |
| Whisky | 0 g |
| Brown Sugar | 0 g |
| Rice Vinegar | 0 g |
| Tapioca Pearls (Sago), cooked | 0 g |
| Tonic Water, carbonated | 0 g |
| Herb Tea, brewed | 0 g |
| Sparkling Apple Juice | 0 g |
| Sugar | 0 g |
| Maraschino Cherries | 0 g |
| Kiwi Strawberry Juice | 0 g |
| Drinkable Tap Water | 0 g |
| Powdered Sugar | 0 g |
| Vinegar | 0 g |
| Sprouted Wheat Bread | 0 g |
| Red Potato, peeled | 0 g |
| Bottled Water | 0 g |
| Sparkling Grape Juice, non-alcoholic | 0 g |
| Red Potato, peeled + cooked | 0 g |
| Oolong Tea, brewed | 0 g |
| Chamomile Tea, brewed | 0 g |
| Ginger Ale | 0 g |
| Dark Corn Syrup | 0 g |
| Ginger, candied | 0 g |
| Whole Grain Bagels | 0 g |
| Coffee, decaffeinated + brewed | 0 g |
| Rose Hip Tea | 0 g |
| Liquid Pectin | 0 g |
| Malt Syrup | 0 g |
| Packhams Triumph Pear | 0 g |
| Aloe Vera Juice, with Vitamin C | 0 g |
| Hibiscus Tea | 0 g |
| Ginger Shot | 0 g |
VEGANALYZE